Opinie o SmallFoot

Ania: Od roku kupuję mojemu dziecku tylko zabawki Small Foot! Cena jest adekwatna do jakości, dlatego jestem bardzo zadowolona. Mój Michaś szczególnie uwielbia zabawki edukacyjne tej firmy, ale bardzo cieszy go też korzystanie z huśtawki! Zawsze jest smutny, kiedy zimą nie może z niej korzystać 🙂
Tomek: Mój synek od razu pokochał tzw. Skoczek Pogo Small Foot. Opinie na temat tego produktu były pozytywne, więc kupiłem i ja. Nie żałuję. Co prawda Kuba bał się na początku skakać na nim, tak teraz musimy mu go z żoną zabierać, bo znając życie skakałby na skoczku cały dzień, nawet w domu!
Jakub: Moja mała Zosia jest wniebowzięta, kiedy bawi się zabawkami rozwojowymi Small Foot. Naprawdę polecam, bo widzę po córeczce, że jest mądrzejsza każdego kolejnego dnia, a przecież o to chodzi w podobnych zabawkach. Spełniają swoje zadania, więc wszystkim rodzicom polecam Small Foot!
Monika: Kupiłam mojemu słodkiemu synkowi Boryskowi jeździk… koparkę 🙂 Mały spędza całe dnie przewożąc zabawki z jednego miejsca domu, w drugie. W ogrodzie robi to samo! W domu mam też inne zabawki Small Foot. Cena za nie jest bardzo atrakcyjna bo wiem, że będą mogły służyć jeszcze moim wnukom!
Aśka: Moja córka miała problem z zaprzyjaźnieniem się z zabawkami Small Foot. Opinie były pozytywne i byłam trochę rozczarowana… do tygodnia po zakupie. Teraz okazuje się, że mała nie chce się bawić resztą zabawek innych firm, więc pewnie będę je musiała oddać koleżance. Bardzo polecam tę markę.
Kinga: Jestem kobietą świadomą ekologii i w tej myśli chcę też wychować moje dziecko. Niestety, na rynku trudno jest znaleźć dobre, ekologiczne zabawki, dlatego bardzo się cieszę, że znalazłam Small Foot 🙂 Cena jest stosunkowo atrakcyjna, a przy tym wszystkie produkty są tak urocze! Bardzo się podobają mojej córce.
Marek: Z żoną już trochę szukaliśmy zabawek dla naszego dziecka i dosłownie zakochaliśmy się w tych Small Foot. Opinie mojej żony na temat tych produktów są jeszcze lepsze, niż moje. Cały czas mówi o chich koleżankom. Lubię bawić się z małym Marcinkiem zabawkami edukacyjnymi. Bardzo mu się podoba układanie klocków w odpowiednie miejsca.
Krystyna: Moja koleżanka nie lubiła marki Small Foot. Cena ją odrzucała, a przecież nie jest tak wysoka. Teraz jednak wie, że była w błędzie. Kiedy nasi synowie się bawią, to od razu widać, który ma zabawki najwyższej jakości. Okazuje się, że tylko mojego dziecka zabawki są używane podczas tych spotkań!
Adam: Bardzo podobają mi się wszystkie zabawki dotyczące tabliczki mnożenia. Mój syn w końcu zaczął to wszystko rozumieć! Nie dziwię się już, że Small Foot opinie ma tak dobre. Podoba mi się też to, że przy produkcji korzystają z bezpiecznych farb – duży plus. Polecam wszystkim niezdecydowanym rodzicom.
Dominik: Moja córka Roksana zawsze rzucała wszystkimi zabawkami po pokoju, bo nudziła się nimi po dosłownie kilku minutach. Tymczasem moja mama przyniosła jej kostkę interaktywną Small Foot i mała się zakochała. Bawi się nią nawet teraz. Widzę też po niej, że zdrowo się rozwija, a to jest najważniejsze.